Szukaj firmy


TRANSROL

Informacje ogólne

Transrol" jest zakładem produkcyjno - handlowo - usługowym, który istnieje od 1991 roku. Jego siedziba znajduje się w Wąsoszu Dolnym około 35km na północ od Częstochowy w kierunku Działoszyna.
Od 1996 roku "Transrol" zajmuje się produkcją i konfekcjonowaniem przetworów z warzyw i owoców.
Dewizą naszej firmy jest dążenie do zadowolenia naszych klientów poprzez ciągłe doskonalenie produkcji oraz stała praca nad zachowaniem najwyższej jakości wytwarzanych wyrobów przy zachowaniu tradycyjnego smaku naszych wyrobów.
W maju 2004 roku w naszej firmie został wdrożony HACCP - system analizy zagrożeń zdrowotnych żywności, zgodny z obowiązującymi aktami prawnymi oraz zasadami Codex Alimentarius. System ten jest od tej pory utrzymywany i stale udoskonalany, pozwala to na eliminacje wszelkich zagrożeń oraz niedopuszczenie do wytwarzania produktów nie spełniających norm jakościowych.
"Transrol" do produkcji używa wyłącznie surowców dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Wszyscy pracownicy firmy "Transrol" są zaangażowani w sprawę wytwarzania i dostarczania produktów zaspakajających potrzeby konsumentów, dlatego też posiadają oni odpowiednie kwalifikacje zawodowe i są systematycznie szkoleni w zakresie bezpieczeństwa żywności. Wyroby gotowe przechodzą wnikliwą kontrolę w laboratorium zakładowym, jak również w zewnętrznych, niezależnych laboratoriach akredytacyjnych. Dzięki temu nasze przetwory są zdrowe i smaczne.
Wieloletnie doświadczenie, systematyczne doskonalenie środowiska pracy i infrastruktury zwłaszcza w zakresie mającym wpływ na jakość naszych wyrobów, ciągłe ulepszanie procesów technologicznych oraz stale powiększana i unowocześniana baza maszynowa, pozwalają naszym wyrobom spełniać wymogi obowiązujące w Unii Europejskiej.
Nasze produkty są sprzedawane na terenie całego kraju i cieszą się uznaniem wielu konsumentów.
Zamówienia realizujemy w ściśle określonych terminach, dostarczając produkty własnym transportem. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do współpracy.