Szukaj firmy


MENHIR Sp. z o.o.

Informacje ogólne

MENHIR jest importerem produktów biotechnologicznych stosowanych w sektorze żywienia zwierząt.
W naszej ofercie znajdą Państwo produkty zarówno dla zwierząt domowych (dietetyczne karmy dla psów i kotów) jak i hodowlanych (dodatki paszowe dla trzody, bydła i drobiu).

Oferowane przez nas produkty, będące efektem sprawdzonego transferu wiedzy naukowej i nowoczesnej technologii wytwarzania, charakteryzują się wysoką jakością, powtarzalnością każdej serii, bezpieczeństwem biologicznym oraz, co w warunkach praktycznych najważniejsze, WYSOKĄ EFEKTYWNOŚCIĄ W STOSOWANIU.

W sposób aktywny wspieramy naszych klientów, realizując indywidualne życzenia oraz oferując kompleksowe, darmowe doradztwo żywieniowe.

Firma MENHIR jest wiarygodnym i rzetelnym partnerem oferującym po atrakcyjnej cenie nowoczesne, wysokiej jakości produkty spełniające europejskie zalecenia dotyczące żywienia zwierząt.

Produkty, które znajdą Państwo w katalogu firmy Menhir Sp. z o.o. są efektem długoletnich badań i współpracy wielu wybitnych specjalistów z zakresu żywienia zwierząt domowych, lekarzy weterynarii i technologów produkcji. Pełna satysfakcja odbiorców jest dla nas miernikiem sukcesu, który osiągamy dzięki intensywnej pracy nad efektywnością naszych produktów.

Firma Menhir Sp. z o.o. w krótkim czasie zajęła silną pozycje na rynku karm i preparatów dla zwierząt domowych. Dziś szczycimy się zaufaniem wielu lekarzy weterynarii, hodowców i posiadaczy czworonożnych przyjaciół, którym pomogliśmy, aby ich podopieczni byli zdrowi i w pełni sił.

Poprzez nawiązanie ścisłej i stałej współpracy z liderami na rynku karm i preparatów dla psów i kotów, posiadającymi własne ośrodki badawcze, nasza firma korzysta z najnowszych osiągnięć w dziedzinie biotechnologii i oferuje Państwu produkty wyselekcjonowane pod względem technologicznym i doskonałych standardów jakości w przystępnej cenie.
Firma Menhir Sp. z o.o. szczególną uwagę przywiązuje do dbałości o jakość obsługi realizowanej poprzez zaoferowanie darmowego doradztwa nabywcom naszych produktów.

Decydując się na stosowanie oferowanych przez nas karm i preparatów, wybieracie Państwo produkty nowoczesne, skuteczne, sprawdzone, a przede wszystkim bezpieczne dla zwierząt.